sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Tiktok.com Mobil TikTok Sohbet

Tiktok.com Mobil TikTok Sohbet

TikTok.com mobil Tiktok sosyal medya platformu sohbet ortamı. TikTok uygulaması, kullanıcıların genellikle arka planda müzik veya dublaj olan 15 saniyelik videolar oluşturarak dans, klip ya da eğlence içerikleri çekmesine olanak tanıyor. Birkaç videoyu art arda ekleyerek daha uzun videolar yüklemek mümkün olsa da toplam en fazla 60 saniyelik videolar yüklemek mümkün oluyor.

TİKTOK SOHBET NASIL YAPILIR

TikTok üzerinde ciddi, eğlenceli veya aptalca milyonlarca kısa video izleyebilir, müzik kliplerine veya filmlere dudak uydurarak kendi videonuzu yayınlayabilirsiniz. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi beğeniler ve yorumlar aracılığı ile başka kullanıcılarla etkileşime girebilirsiniz.

esohbetim.com, mobil chat, esohbetim.net sesli sohbet, mobilgeveze.com kameralı chat, okeyazram görüntülü sohbet, seslihepkal.

MOBİL TİKTOK İNDİR YÜKLE

Herkes hesap oluşturmadan ve platformun bir parçası olmadan TikTok videolarını izleyebiliyor. Tik Tok uygulaması, ücretsiz hizmetlerin yüzde 60‘ını düşürüyor. TikTok kullanıcılarının uygulamada belirlenen sınırı aşması durumunda, hediye puanları uygulamada kayıtlı hesaplarına nakit olarak ödenecektir. Bu nedenle kullanıcıların TikTok 1 hediye puanı için 4,11 ödemesi gerekir.

Pusat OkeyAzram.com 40
Cevap bırakın