sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Sahibinden.com İlan Verenler İçin Geçici Numara Servisi

Sahibinden.com İlan Verenler İçin Geçici Numara Servisi

Sahibinden.com geçici numara belirleme servisi. Sahibinden.com, kullanıcıların gerçek telefon numaralarını kullanmadan ilan verebilecekleri geçici numara servisini tanıttı.

Servis, sitede ilan vermek isteyen ancak kişisel telefon numarasını paylaşmak istemeyen kullanıcıların, sahibinden.com tarafından atanan geçici bir telefon numarasıyla alıcılarla iletişime geçmesini sağlıyor.

İlan vermek isteyen kullanıcılar geçici numara servisine iletişim bilgileri bölümünden erişiliyor. Bugüne kadar ilanda yalnızca numaranızın görünüp görünmeyeceğine karar verebildiğiniz bölümde “İlanda sahibinden.com geçici numara servisi kullanılsın” seçeneğinin eklendiğini görüyorsunuz. Geçici numara servisini seçmeniz durumunda, sahibinden.com, ilanınızın iletişim bilgisi alanında,  “0850” ile başlayan gizlenmiş bir numara gösteriyor.

SAHİBİNDEN.COM ÖZELLİKLERİ

İlanla ilgilenen alıcılar, iletişim bilgilerini görüntülemek için “numarayı göster” seçeneğini tıkladığında sahibinden.com, ilan verenler için beş dakikalığına geçerli olacak geçici bir numara atıyor. Bu numaraya gelen çağrıları ilan verenin telefonuna yönlendiren sahibinden.com, alıcılar için kalan süreyi ekranda gösteriyor.

Bu sürede ilan verenle iletişime geçememeniz durumunda, atanan geçici numara siliniyor ve yeniden numarayı göster seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Sahibinden.com her arama için ayrı bir numara tanımlıyor. Gerçek numaranız sahibinden.com ile paylaşılıyor ancak ilanı gören alıcılar tarafından görülemiyor.

Sahibinden.com geçici numara özelliği ilk etapta yalnızca emlak ilanı vermek isteyen bireysel kullanıcılara açık. Ücretsiz olarak sunulan servisin, kullanıcı geri dönüşlerine göre ilerleyen zamanlarda daha geniş kategorilere uyarlanması mümkün.

Kullanıcı bilgilerinin gizliliği gözetilerek yapılan yeniliğin telefon numarasını başta güvenlik olmak üzere birçok farklı nedenle paylaşmaktan çekinen ilan verenler tarafından olumlu karşılanacağını söyleyebiliriz.

OkeyAzram Bedava Mobil Okey ve Kameralı Sesli Sohbet, Ücretsiz Okey Bedava Chat Sohbet Sitesi.Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri.

Pusat 112
Cevap bırakın