sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

İTÜ – İstanbul Teknik Üniversitesi Haberleri

İTÜ – İstanbul Teknik Üniversitesi Haberleri

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Haberleri. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ve hekimleri, Kahramanmaraş merkezli depremlerde etkilenen illerdeki üniversite hastanelerine destek olmak için bölgeye gitti.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ve hekimleri, Kahramanmaraş merkezli depremlerde etkilenen illerdeki üniversite hastanelerine destek olmak için bölgeye gitti.

Fakülteden yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş’ta yaşanan ve çevre illeri de etkileyen deprem felaketinin hemen ardından İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa tarafından birçok çalışma faaliyete geçirildi.

Çalışmalar kapsamında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ve hekimleri, deprem bölgesindeki üniversite hastanelerine destek olmak üzere bölgeye hareket etti.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Emin Köse, beraberindeki öğretim üyeleri ve hekimlerle Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Hastanesine giderken, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Oğuzhan Kuru ise beraberindeki öğretim üyeleri ve hekimlerle Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesine geçti.

Her iki üniversitenin yönetsel ve tıbbi organizasyonuyla ilgili süreçler, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü koordinasyonunda, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanlığınca yürütülecek.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, ihtiyaç halinde iki üniversiteye ilgili branşlardan öğretim üyelerini, hekimlerini, hemşirelerini ve personelini görevlendirecek.

Cerrahpaşa’dan 20 hemşire de deprem bölgesine gitti

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hemşireleri de yaşanan depremler sonrası bölgeye giderek Adana‘da göreve başladı.

Oluşan ihtiyaç kapsamında sağlık hizmetlerine destek vermek üzere Çukurova Üniversitesi Hastanesine giden 20 hemşire, deprem bölgesindeki yaralı vatandaşların tedavileri konusunda destek verecek. İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üniversitesi Deprem Bölgesindeki Hastanelere Destek Verdi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Haberleri. İstanbul Teknik Üniversitesi – İTÜ Teknik Üniversitesi Haberleri.

OkeyAzram Bedava Mobil Okey ve Kameralı Sesli Sohbet, Ücretsiz Okey Bedava Chat Sohbet Sitesi.Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri. Son Dakika Haberleri.

Pusat OkeyAzram.com 126
Cevap bırakın