sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

İstanbul’da Mağazaya Çifte Saldırı Anı Kamerada

İstanbul’da Mağazaya Çifte Saldırı Anı Kamerada

İstanbul Kağıthane’de Mağazaya Çifte Saldırı Anı Kamerada. Telefonla Görüntülü Görüşme Yaparken Mağazaya Kurşun Yağdırdı. Kağıthane’de bir telefon mağazasının önüne gelen şapkalı saldırgan, 3 gün arayla işlek cadde üzerindeki iş yerine silahlı saldırı düzenledi. Şahsın görüntülü görüşme yaparken ateş açması dikkat çekerken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Kameralara yansıyan saldırıda mağazanın camında 10 delik oluştu.

Olay, geçtiğimiz pazar günü saat 20.45 sıralarında Kağıthane Merkez Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, işlek bir cadde üzerinde olan telefon mağazasının sahibi Serkan Ünlü ve Sinem Ünlü, iş yerini kapattıktan sonra ayrıldı. Ardından mağaza önüne gelen şapkalı iki şahıstan biri, dükkanın camına silahla bir şarjör boşalttı. Olayın ardından şahıslar kaçarken, kurşun yağdırılan dükkanın camı delik deşik oldu. Saldırı esnasında şahsın görüntülü görüşme yapması dikkat çekti. (ESOHBETİM.COM)

İsrail Gazze’de Hastane Vurdu 500 Kişi Öldü. İsrail savaş uçakları Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesi’ni hedef aldı. Gazze’deki Sağlık Bakanlığı, ilk belirlemelere göre 500 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Hamas yaptığı açıklamada “Gazze’deki hastane saldırısı soykırımdır” ifadelerini kullandı. İsrail ordusundan yapılan ilk açıklamada ise “Hastane bombalamasına dair henüz detaylara sahip değiliz” denildi. Dünyadan tepki yağıyor

esohbetim.com, mobil chat, esohbetim.net sesli sohbet, mobilgeveze.com kameralı chat, okeyazram görüntülü sohbet, seslihepkal.

Görüntülü görüşme yaparken silahlı saldırı

Saldırı anları kameralara anbean yansıdı. Olayın ardından polis ekipleri inceleme yaparak, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Bu süreçte iş yeri sahipleri delik deşik olan camı değiştirtti. Aradan 3 gün geçtikten sonra saat 04.30 sıralarında yeniden iş yerine gelen şapkalı saldırgan, bir süre bekledikten sonra yine iş yerinin camına kurşun yağdırdı. Saldırı anı ise kameralara yansıdı. Delik deşik olan camı gören komşu esnaf, iş yeri sahiplerine haber verdi. (ESOHBETİM)

Camı değiştirdikten 3 gün sonra yine saldırdılar

Neye uğradığını şaşıran Serkan ve Sinem Ünlü çifti, polise ihbarda bulundu. Ekiplerin incelemesi sonrasında derinleştirilen çalışmalarda saldırganın kimliği tespit edildi. Saldırganı yakalamak için çalışmalar sürüyor.

Pusat OkeyAzram.com 52
Cevap bırakın