sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Dünyada Kaç Kişi İnternet Kullanıyor?

Dünyada Kaç Kişi İnternet Kullanıyor?

Dünyada Kaç Kişi İnternet Kullanıyor. Dünyada Kaç Kişi Sosyal Medya Kullanıyor. Kaç Kişi İnternet Üzerinden Sohbet Ediyor. Dünyada Kaç Kişi İnternette Arkadaş Arıyor Arkadaşlık. Dünyada Kaç Kadın veya Erkek İnternet Üzerinden Partner, Sevgili, Arkadaşlık Arıyor.

 

 

Www.OkeyAzram.com

Dünyada kaç kişi sosyal medya kullanıyor? Yayınlanan son rapor dünyada kaç milyar kişinin cep telefonu kullandığını gösterdi. Ayrıca sosyal medya kullanıcılarının da sayısı açıklandı.

Yayınlanan son rapor dünyada kaç milyar kişinin cep telefonu kullandığını gösterdi. Ayrıca sosyal medya kullanıcılarının da sayısı açıklandı

Dünyada kaç kişi sosyal medya kullanıyor?

We Are Social and Hootsuite, dünyadaki cep telefonu ve internet kullanımı ile ilgili son raporunu yayınladı. Rapora göre dünya genelinde 5 milyar kişi cep telefonu kullanıyor. Bu da dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 67’sine denk geliyor. Üstelik bu 5 milyar kişinin yaklaşık yüzde 80’i akıllı telefon kullanıyor.

SAYI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı arttıkça internet ve sosyal medya kullanıcılarının da sayısı artıyor. We Are Social and Hootsuite’un raporuna göre dünya genelinde 3.81 milyar kişi internet kullanıyor.Bu internet kullanıcıları arasında sosyal medya kullananların sayısı ise 2.89 milyar.
Akıllı telefonlarından sosyal medya kullananların sayısı ise 2.59 milyar.

 

 

 

 

 

 

 

Pusat 60
Cevap bırakın