sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Çoklu Mikrofonlu Kameralı Sohbet

Çoklu Mikrofonlu Kameralı Sohbet

Sohbet ve chat odaları, sohbet de kal, chat yap, zirvedeyiz biz. Teknolojik ortamların bu denli hızla gelişim göstermesi insanların genel anlamda web ve mobil ortamlara yönelim göstermesine etki ediyor. Buna paralel olarak internet ortamlarının artık resmen hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi haline gelmesi sohbet görüşmelerinin dahi internet ortamlarına geçmesine neden oldu.

ESOHBETİM.COM

İnternet ve teknoloji bu kadar hızlı artarken bu ortamlarda geçirilen zaman da ona göre artış gösteriyor. Mobil cihazlar ile yapılan aktivitelerin arasına giren Okeyazram odası oluyor. Hayatına renk katmak isteyen ya da daha eğlenceli vakit geçirmek isteyen tüm üyelerin ortak noktası olacak.

OKEYAZRAM.COM

Telefonlara anlık olarak indirilen uygulama ile beraber farklı kişiler ile tanışarak bu anlarda hoş sohbet geçirmenin fırsatları sunulacak. İstenen her an hoş vakit geçirmenin her yönü ile adeta bire bir adresi olacak. En çok tercih edilen Esohbetim sohbet odasında sizde hızlıca hemen yerinizi alacaksınız.

Günlük devam ettiğimiz hayatımızın bir parçası olarak yer alan sohbet odaları ile meydana gelen birçok sıkıntılı durumu istediğimiz anlarda uygulamada yer alarak geride bırakacağız. Uygulama sayesinde farklı insanlar ile kendimizden daha farklı dünyalara erişme fırsatını da her an elde edebileceğiz. OkeyAzram.com Sitesi, Mobil Chat, MobilGeveze Odaları, ESohbetim.com Chat Sitesi.

Pusat 91
Cevap bırakın