sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

6 Şubat 20233 Saat 04.17’de Meydana Gelen 7.7 ve 7.6 Deprem Haberi

6 Şubat 20233 Saat 04.17’de Meydana Gelen 7.7 ve 7.6 Deprem Haberi

Son dakika deprem haberleri. Kahramanmaraş depremi sonrası ölü ve yaralı sayısı toplam Diyarbakır, Adıyaman, Malatya, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Depreminde kaç bina yıkıldı. son dakika haberleri. Kahramanmaraş‘ta gerçekleşen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından, arama ve kurtarma çalışmaları sürüyor. Yaşanan ikinci büyük deprem çok sayıdaki şehirde ilk depremde hasar gören binaların yıkılmasına neden oldu. Depremden en çok etkilenen şehirlerarasında Adana yer alıyor. Peki, Adana’da kaç bina yıkıldı, ölü sayısı kaç oldu? İşte Adana depremi son durum, ölü ve yaralı sayısı kaç oldu.

Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Osmaniye ve Kilis

Türkiye 9 saat arayla meydana gelen iki depremle sarsıldı. Deprem pek çok ilimizde büyük bir yıkıma yol açtı. AFAD başta olmak üzere pek çok ekip bölgede arama kurtarma çalışmalarına devam ediyor. Bölgedeki son duruma ilişkin bilgiler, ölü ve yaralı sayısı AFAD tarafından belirli saat aralıklarında açıklanıyor. Peki, 9 Şubat 2023 Perşembe Adana‘da ölü ve yaralı sayısı kaç oldu, kaç bina yıkıldı? İşte Adana depremi son durum ölü ve yaralı sayısı.

ADANA ÖLÜ VE YARALI SAYISI KAÇ, KAÇ BİNA YIKILDI?

Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesinde 7.7 ile gelen ve 10 ilde etkili olan depremin ardından 9 saat arayla ikinci bir depremin de 7.6 olarak kaydedildiği bölgeden gelen son dakika haberleri felaketin boyutunu gözler önüne serdi. Deprem başta Malatya, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Adıyaman olmak üzere birçok kentten hissedildi.

OkeyAzram Bedava Mobil Okey ve Kameralı Sesli Sohbet, Ücretsiz Okey Bedava Chat Sohbet Sitesi.Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri.

Pusat 118
Cevap bırakın