sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Kocaeli İzmit’te Eş Değiştirme Partisi

Kocaeli İzmit’te Eş Değiştirme Partisi

Kocaeli İzmitte Swinger Eş Değiştirme Partisi Polis Baskını. Son yıllarda yapılan polis baskınlarıyla“Swinger” partileri gündeme gelmişti. Türkçe karşılığı “Eş değiştirme” olan Swinger Kocaeli’de de yaygınlaştırılmaya çalışılıyor. Birçok şehirde para karşılığı yapılan bu eylem için Kocaeli’de özellikle sosyal medya kanalları ile iletişime geçen şahıslar, swinger partileri yapıyor. Sosyal paylaşım ağı twitter ise bu şahısların en çok kullandığı ağ olarak görülüyor.

Özellikle hafta sonları, Kocaeli başlığında onlarca swinger daveti yapan hesabın olduğu gözlemleniyor. İnternet üzerinden fuhuş reklamının yanı sıra eş değiştirme tekliflerinin sayısı da hızla artıyor. Bu durum için ise bir önlem alınamıyor.

Swinger nedir?

“Eşleri değişenler” manasında daha çok çiftler için kullanılan sıfattır. bu olaya katılan tekil şahıslara da denir. genelde 2 çift arasında olduğu gibi daha fazla çift de katılabilir. sadece kendi aralarında sevişip diğerlerini seyredenlere soft, kendi eşleriyle başlayıp eş değişenlere de swap denir.

Www.OkeyAzram.com

Pusat 40
Cevap bırakın