sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Görüntülü ve Kameralı Görüşme

Görüntülü ve Kameralı Görüşme

Kamera Görüntü Almak Ne Demek Kamerada Sohbet. Güvenlik kamerası sistemleri (CCTV), diğer güvenlik sistemlerine oranla ürün bazında sınırlı olmamakla birlikte ülkemizde ve dünyada çeşitli özelliklerde kameralar bulunmaktadır. Teknolojinin gelişimine paralel olarak güvenlik kameraları da birçok işlev ve fonksiyonel özelliklerle donanmış durumdadır. Geçmişte sadece analog kameralar ile kullanılabiliyorken günümüzde dijital ve IP kameralarla da görüntüleme yapılabilmektedir.

Güvenlik kameraları; yüksek görüntü kalitesi ile gece/gündüz, iç ve dış mekanlarda görüntü kaydı yapabilmektedir. Güvenlik kamerası HD özelliği ile yüksek kalitede görüntü alınabiliyorken IR LED teknolojisi sayesinde gece ve karanlık ortamlarda da net görüntü elde edilebilmektedir.

Güvenlik kamerası sistemlerinde görüntü kalitesini arttıran etkenlerden biri de güvenlik kamerası çözünürlüğü olabilmektedir. Geniş bir bölgede ya da halka açık yerlerde, güvenlik ihlali fazla olabileceğinden, bu bölgelerde yüksek çözünürlüğe sahip, zoom özellikli ürünler tercih edilebilmektedir. Güvenlik kamerası zoom özelliği ile uzak noktaların yakınlaştırılması mümkün olabilmektedir.

Geniş bir alanda güvenlik sağlanacağı durumlarda, Hızlı Doom ya da PTZ kameralar tercih edilebilmektedir. Hızlı Doom ve PTZ kameralarda, kamera açısı dijital olarak değiştirilebildiğinden geniş alanların izlenmesi kolaylaşabilmektedir. Güvenlik kamerası 360o dönme aralığında hareket ettirilebildiğinden yapısı genellikle kubbe şeklinde olabilmektedir. Kubbe şeklinden dolayı lens döndüğü an fark edilmemekte ve bu da caydırıcılığı arttırabilmektedir.

Görüntülü görüşme nedir?

Pusat 27
Cevap bırakın