sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

ESohbetim.com. Selam arkadaşlar nasılsınız iyimisin? Burayı ben yeni gördüm. İnternette zaten çok araştırma yaptım nasıl bir yer diye. Nasıl biriyle karşılacağım her zaman merak ediyorum. Açok olmak gerekirse evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar arasındayım. Günümüzde Suriyeli kadınla evlenmek moda mı oldu ne ama çok arayış var sanırım. Bu yüzden de yazmak istedim.

Suriyeli Kadınla Evlenmek

Yaşım 28 benim. Dul değilim. Hiç evlenmedim yani. Bunun dışında insanlarla ileşimim iyi. Türkiye’yi de çok sevdim ben. Her zaman insanlar birbirine yardımcı oluyor burada. Geçenlerde evlilik teklifi bile aldım düşünebiliyormusun? Her neyse olay bu değil. Önemli olan şey aklıma uygun bir erkek ile arkadaş olmak, arkadaşlık kurmak. Meselem ciddi yani, Vakit geçirmek için değil evlenmek için buradayım.

Suriyeli Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Aradığım öyle ahım şahım bir şey değil benim. Sadece anlayışlı bir sevgili arıyorum. Sevgili olarak kalmayacak bu zaten. İnancım tam buna. Kendimi tanıyorum çünkü. İnsanların bakış açısı ne olursa olsun ben hep iyi niyetle yaklaştım insanlara. Her zaman aşktan yana oldum. O zaman bana neden hep güvensiz insanlar denk geliyor? Aranızda bunu yanıtlayabilecek birileri var ise memnun olurum arkadaşlar.

Www.OkeyAzram.com

Pusat 54
Cevap bırakın