Eşini Aldatan Kadın...

Arkadaşlık Siteleri 27 Ağustos 2021, Cuma 0 820

Kadınlar Eşini Neden Aldatır. Anlaşmalı Aldatmak Var mı.  Genelde Bütün Toplumlardaki Yaygın Görüşe Göre Erkekler Aldatır Ama Kadınlar Aldatmaz. Oysa Son Yıllarda Yapılan Araştırmalar Kadınların da Erkekler Kadar Aldattığını Ortaya Koymuş Durumda. Üstelik Kadınların Eşlerini Aldatmaları Konusunda Ortaya Koyduğu Sebepler Arasında Gerçekler de Bulunuyor.

Eşimi Eskisi Kadar Sevmiyorum.

Önce o Beni Aldattı ve Aldatılmayı Hak Etti.

Eskisi Kadar Nazik ve Anlayışlı Değil.

Evlendiğimizden Bu Yana Çok Değişti.

Cinsel Anlamda Sorunlarımız Var.

Eş Olarak ve Baba Olarak Görevlerini İhmal Ediyor.

Gibi Gerekçeler Sunan Kadınların Aldatma Gerekçileri Aslında Bunlardan Daha Ötelere Gidebiliyor. Resmi Kayıtlara da Yansıyan Boşanma ve Aldatma Gerekçeleri Arasında Maalesef İlk Sırayı Kadınların Şiddete Uğraması Alıyor. Bir Erkek Beraber Olduğu, Ömrünü Geçirmek Üzere İmza Attığı, Söz Verdiği Eşine Neden Şiddet Uygular Sorusu Aslında Tam da Sosyoloji ve Psikolojinin Konusudur ve Konunun Özü de Burada Yatmaktadır. Eşini Aldatan Kadınlar, Kocasını Aldatan Evli Bayanlar Erkekler Kadınlar.

Www.OkeyAzram.com

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi OkeyAzram.Com

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar..