OkeyAzram Okey Salonlarına Hoşgeldiniz.

OkeyAzram Adresine Hoşgeldiniz. Sizlere Hoş Vakit Geçirmek Temennimizdir.

Eşinden Şüphelendi Arkadaşını Rehin Aldı!

Eşiyle İlişkisinden Şüphelendiği Arkadaşını Bıçakla Rehin Aldı!

Sancaktepe’de 33 yaşındaki adam, eşiyle ilişkisi olduğundan şüphelendiği çalışma arkadaşını bıçakla rehin aldı. Polis, saldırganı bir anlık boşluğundan faydalanarak etkisiz hale getirdi.

Sancaktepe’de 33 yaşındaki Adem U.(33), eşiyle ilişkisi olduğundan şüphelendiği çalışma arkadaşı Mustafa D.’yi bıçakla rehin aldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine polise haber verildi. Polis, saldırganı bir anlık boşluğundan faydalanarak etkisiz hale getirdi.

EŞİYLE İLİŞKİSİ OLDUĞUNDAN ŞÜPHELENDİ

Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Akıncı Sokak üzerinde bulunan 3 katlı bir binanın giriş katında meydana gelen olayda iddialara göre iş arkadaşı Mustafa D.’nin eşiyle ilişkisi olduğundan şüphelenen Adem U.(33). konuşmak için Mustafa D’yi eve çağırdı.

BIÇAKLA REHİN ALDI

Evde buluşan İkili bir süre konuştuktan sonra Adem U., Mustafa D. ile tartışmaya başladı. Adem U., Mustafa D.’yi yere yatırarak bıçakla rehin aldı.

POLİS, ETKİSİZ HALE GETİRDİ

Çevredekilerin ihbarı üzerine polise haber verildi. Polis, Adem U.’nun bir anlık boşluğundan faydalanarak şüpheliyi etkisiz hale getirdi. Adem U. Sancaktepe Asayiş Büro Amirliğine götürüldü. Rehin alınan Mustafa D. evden çıkarılarak, sağlık ekiplerine teslim edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

BİLGİLER
tarafından 05 Mayıs 2019 - 14:21 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 265 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: