sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Arkadaşlık İçin En İyi 8 Görüntülü Sohbet Uygulaması

Arkadaşlık İçin En İyi 8 Görüntülü Sohbet Uygulaması
Android için en iyi 8 görüntülü sohbet uygulaması

Geçmiş zamanlarda bir o kadar zor olan görüntülü sohbetler günümüzde avucumuzun içerisinde bulunan akıllı telefon ve tabletler ile çok kolay oldu. Görüntülü sohbet etmek için birçok uygulama vardır fakat sizin için en popüler olanları sıraladık. İşte karşınızda Android için en iyi 8 görüntülü sohbet uygulaması.

Android İçin En İyi 8 Görüntülü Sohbet Uygulaması..

1-Facebook Messenger

Facebook Messenger,  en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Birçok kişinin uygulamayı beğenmediğini biliyoruz. Hala çok fazla çalışmaya ihtiyacı olduğunu kabul ediyoruz. Bununla birlikte, Facebook ile birlikte Facebook Messenger’ı kullanan pek çok insan var. Görüntülü sohbet deneyimi nispeten iyi çalışıyor. Bildiğiniz kişilerin çoğunun Facebook’ta olduğundan, bu uygulamayı kullanmak herkesi yeni bir platforma katılmaya ikna etmekten daha kolaydır.

2-Google Duo

Google Duo, aslında Google’ın FaceTime’ye karşılık çıkardığı bir uygulamadır. Ayrıca mevcut en basit görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Sadece giriş yapın, numaranızı doğrulayın ve kullanmaya başlayın.

3-Google Hangoust

Google Hangouts, Google’ın amiral gemisi mesajlaşma uygulamasıydı. Google hesabınıza bağlı şekilde çalışır.Arkadaşlarınızı e-posta ile servise davet ediyorsunuz. Buradan metin, görüntülü arama ve hatta sesli arama yapabilirsiniz. Aslında, aynı anda on kişiye kadar görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Modern bir ara yüze sahip olan uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır.

4-Imo

Imo, basit bir görüntülü görüşme ve sohbet uygulamasıdır. 2G, 3G, 4G ve LTE ağları uyumluluğuna sahiptir. Bu kötü şebeke bağlantılarında görüntülü görüşme yapmak isteyen için ideal bir uygulamadır. Ayrıca iOS ve Android ile de uyumlu.

5-JusTalk

JusTalk, daha az bilinen görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Ancak, aslında oldukça iyi bir uygulamadır. Ek olarak, görüntülü görüşme sırasında doodle gibi şeyler yapabilirsiniz. Ayrıca grup sohbetleri, şifreleme ve çapraz platform desteği de içerir.

6-Skype

Skype, herhangi bir platform için en popüler görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. PC de dâhil olmak üzere çoğu platformda yerel uygulamalara sahiptir, bu da onu en iyi platformlar arası seçeneklerden biri haline getirir. Android uygulaması kesinlikle mükemmel değil, ancak genellikle işi bitirebilir. En fazla 25 kişi ile grup görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda ücretsiz bir metin sohbeti, Microsoft ve Facebook hesabı entegrasyonuna sahiptir ve hatta normal bir ücret karşılığında normal cep telefonlarını arayabilirsiniz.

7-Viber Messenger

Viber bir sesli arama uygulaması olarak hayata başladı. Normal telefon görüşmeleriyle birlikte serviste insanları arayabildiniz. O zamandan beri tam teşekküllü bir mesajlaşma servisine dönüşmüştür. Daha önce yapabileceğiniz gibi telefon görüşmeleri yapabilirsiniz (ücret karşılığında). Ayrıca sohbet, video görüşmesi ve daha fazlasını da yapabilirsiniz

Android için en iyi 8 görüntülü sohbet

Android için en iyi 8 görüntülü sohbet

8-WhatsApp

Gelmiş geçmiş en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Bir milyardan fazla aktif kullanıcıyla sahip olan uygulama en popüler olma özelliği elinde bulunduruyor. Facebook satın almadan önce bir metin sohbet servisi olarak başladı. O zamandan beri, uygulama sesli arama, görüntülü arama ve diğer birçok özelliği entegre etti. Görüntülü görüşme oldukça iyi çalışıyor ve bunu kullanırken herhangi bir sorun yaşanmıyor.

Pusat 47
Cevap bırakın